Başlarda Otomotiv, Sağlık, Seyahat ve Konut olmak üzere dört ana Assistans hizmetlerinde uzmanlaşmış şirket son dönemde bireylerin yaşam şartlarını iyileştirmeye yönelik innovative uygulamaları ile sektördeki yerini güçlendirmiştir.

MedUp Group; Dünya genelinde 44.000 servis sağlayıcısı ve Türkiye ‘nin 81 ilinde 7.500 ‘ün üzerinde geniş tedarikçi ağına sahip olup, alanında profesyonel kadrosu ile mevcut üyelerine; bireysel çözümler üreten, yenilikçi hizmetler sunan, hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirkettir. Kurulduğu günden itibaren MedUp Group, sağlık, seyahat, konut-aile, yol yardım ve life-style hizmetlerinde yaratıcı, müşteri odaklı ve kişiye özel hizmet verme konusunda kararlı bir şekilde ilerlemektedir.

MedUp Group bünyesinde Danışmanlık Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri, Asistans Hizmetleri, Tanıtım ve Bilgilendirme, Anket ve Araştırma, Kartlı Üyelik Sistemleri, Seyahat Organizasyonları, Çağrı Merkezi Çözümleri, TeleSatış & TeleMarketing, Organizasyon ve Pazarlama gibi bir çok alanda çeşitli hizmetler vermektedir.

MedUp Group ‘n amacı; dünyanın neresinde olursa olsun yaklaştığı tüm üyelerine, içerisinde bulundukları istisnai veya sıradan durumlarda destek olmak, onları yardıma ihtiyaç duydukları anda yalnız bırakmamaktır.

MedUp Group uzman kadrosu, işbirliği yaptığı sektörünün seçkin anlaşmalı kurumları ile network ağı içerisindeki sağlık ve sosyal alanda birçok anlaşmalı kurumu ile birbirini destekleyen farklı hizmet alanlarında faaliyet gösteren tedarikçi servis sağlayıcı ağı ile entegre hizmet paketleri ve ürünleri geliştirmektedir ve üyelerine 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Ayrıca müşteri memnuniyetini sürekli ve en üst seviyede tutma amaçlı memnuniyet anketleri yapılmaktadır. Anlık çözümler ile birlikte şikayetler azami 24 saat içerisinde değerlendirilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bu yana gerek üyelerine ve gerekse iş ortaklarına fayda üretmeyi hedef edinmiş, müşteri odaklı, yaratıcı, uygun maliyetli, yüksek kaliteli projeler ve ürünler sunan, kalite standartları ile sektörünün öncü ve güçlü kuruluşlarındandır..