MEDUP GROUP; Dünya genelinde 44.000 servis sağlayıcısı ve Türkiye ‘nin 81 ilinde 7.500 ‘ün üzerinde geniş tedarikçi ağına sahip olup, alanında profesyonel kadrosu ile mevcut üyelerine ve potansiyel müşterilere; bireysel çözümler üreten, yenilikçi hizmetler sunan, üyelerinin her ihtiyacında yanında olan, hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurumsal şirkettir. Kurulduğu günden itibaren MedUp Group; Konsiyerj ve Kişisel Yardım hizmetlerinde yaratıcı, müşteri odaklı ve kişiye özel hizmet verme konusunda kararlı bir şekilde ilerlemektedir.

MEDUP GROUP bünyesinde genel olarak Danışmanlık Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri, Tanıtım ve Bilgilendirme, Anket ve Araştırma, Kartlı Üyelik Sistemleri, Seyahat Organizasyonları, Call Center Hizmetleri, TeleSatış & TeleMarketing Hizmetleri, Asistans Hizmetleri ve Organizasyon ve Pazarlama Hizmetleri gibi bir çok alanda çeşitli hizmetler vermektedir. İstanbul’da ve Türkiye genelinde üyelerine yönelik çağrı merkezleri ile hizmet veren MEDUP GROUP, uzman kadrosu ile işbirliği yaptığı sektörünün seçkin anlaşmalı kurumları, sahip olduğu güçlü veri bankası ve yazılım kadrosu ile 7/24 bireysel tanımlı hizmetler vermektedir.

MEDUP GROUP uzman kadrosu, network ağı içerisindeki sağlık ve sosyal alanda birçok anlaşmalı kurumu ile birbirini destekleyen farklı hizmet alanlarında faaliyet gösteren tedarikçi servis sağlayıcı ağı ile entegre hizmet paketleri ve ürünleri geliştirmektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana gerek üyelerine ve gerekse iş ortaklarına fayda üretmeyi hedef edinmiş, müşteri odaklı, yaratıcı, uygun maliyetli ve yüksek kaliteli projeler ve ürünler sunan, kalite standartları ile sektörünün öncü ve güçlü kuruluşlarındandır.

MEDUP GROUP; 365 gün 24 saat üyelerine kesintisiz hizmet vermektedir. Ayrıca müşteri memnuniyetini sürekli ve en üst seviyede tutma amaçlı memnuniyet anketleri yapılmaktadır. Anlık çözümler ile birlikte şikayetler azami 24 saat içerisinde değerlendirilerek çözüme kavuşturulmaktadır.